در اواسط دهه 90 لبهای قرمز مات سیاه و سفید رنگ "لب من" بود ، و من هنوز آنها را فریب می دهم ، اما در آن زمان من نمی توانستم فقط یک لوله جادویی قرمز از جادو را از کیف آرایش خود بیرون بیاورم ، مانند BAM! یک روند طولانی درگیر بود.

ابتدا باید لبهایم را با خط چشم مشکی مات خط می کردم. در مرحله بعد ، من مجبور شدم آنها را با آستر گفته شده پر کنم ، و با یک یا گاهی اوقات دو ، لایه های دقیقی از رژ لب قرمز من دو ژوره به پایان برسانم.

در مواقعی که رژ لب به اندازه کافی برایم مات نبود ، من یک لایه از پودر مات سست را روی آن غبار می کنم.

می دانستم وقتی به یک خون آشام نگاه کردم ، آن را درست کردم؟ که فقط چند نفر برای شام خورده بود اما فراموش کرد که لب هایش را پاک کند.

این رنگ قرمز مات و مات و مبهوت نتیجه دو محصول است . و هیچ یک خط چشم نیست! من رژ لب مایع MAC Retro Matte Li Carnivorous و MAC Mahogany Lip Pencil را می پوشم .

چوب ماهون سفید گوشتخوار

چوب ماهون سفید گوشتخوار

چوب ماهون سفید گوشتخوار
اگر می خواهید یک آموزش برای این شکل ببینید ، lemme می دانید.
آه ، بچه ها امروز! آنها هرگز آزمایشات و مصائبی را که در پیگیری لب قرمز خون آشام کاملاً تحمل کرده ایم ، نمی دانند.

عالی برای 8 دلار: فرمول پزشکان رژ لب مایع سالم مخملی مخملی

3 چیزهایی که در مورد پزشکان باید بدانید فرمول چراغ روشنایی نورافکن

5 چیزهایی که باید در مورد فرمول پزشکان بدانید بنیاد سالم

، ,لب ,یک ,مات ,قرمز ,mac ,رژ لب ,چوب ماهون ,ماهون سفید ,، و ,سفید گوشتخوار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدیریت دارایی مسجد نائب الامام، خمینی(ره) مدافع آرمان ها .سرباز ولایت هنرستان فنی شهید چمران (ره) شهرستان میبد بچه های فرهنگی محمدآباد ابوزیدآباد دفتر توسعه اختراعات و ایده های نوین میشا خدمات لوله کشی تهران پایپر مرجع دانلود پروژه و سینک آماده ادیوس مشاوره طرح توجیهی