پزشکان فرمول چراغهای روشنایی پرایمر (14.95 دلار و در دسترس است با Rite Aid ، CVS ، Target و Ulta) اگر به دنبال یک ظاهر شبنم اضافی هستید A-OK است .

1. از آنجا که من فکر می کنم به نظر می رسد زیبا به هم آمیخته در پایه است.
این زمانی است که من این آغازگر مایع با رنگ شامپاین را بسیار دوست دارم. مخلوط کردن آن با تن پایه و اساس درخشش. زیاد. آن را کمی پوشیدنی تر می کند ، و وقتی می خواهم برای پوست های شاداب و روشن ، مانند روزهای بارانی که نور خاموش در خارج از آن در روزهای آفتابی است بخشنده تر باشد ، سرگرم کننده است.

فرمول پزشکان نزدیک به نورافکن توجه
بدون مرز ، به صورت یخبندان مرزی می درخشد.
2. این یک کپی برای نور پس زمینه BECCA نیست (متاسفانه).
امیدوار بودم نسخه داروخانه ای با قیمت 38 دلار BECCA با نور پس زمینه لرزیده است ، اما لرزش Spotlight پررنگ تر است. وقتی نور پس زمینه را می پوشم ، نور را به راحتی از پوست من پرت می کند ، اما Spotlight دارای لکه های درخشان بزرگتری است و بازتابی از منافذ برجسته تر و سخت تر ، به ویژه در نور کامل خورشید.

منظور من، من looove من برخی از زرق و برق، اما نه زمانی که آن را از قطعات بزرگ-honkin از زرق و برق همه در خلل و فرج من است. من مثل ، ها ، نلی هستم! این یک شب در Roxbury نیست . فقط سه شنبه است و من فقط قصد خرید نان را به مقصد دارم. لرز

گفته می شود ، اگر شما چینی را بی خیال و دارای منافذ کمتری هستید و اگر جرقه های بزرگ چشمه ای را در قدم خود قرار می دهند ، باید بتوانید بدون دردسر این کار را بپوشید. مشکلی نیست

پزشکان-فرمول-نزدیک نورافکن مخلوط شده است
آنرا در هم بزنید و درخشش های ریز ظاهر می شوند.
2. قیمت آن بسیار مناسب برای داروخانه ها است.
یک اونس بطری با پمپ 14.95 دلار است (در مقابل BECCA Backlight ، 38 دلار). اگر علاقه دارید ، اکنون در Rite Aid ، CVS ، Target و Ulta در دسترس است .

عالی برای 8 دلار: فرمول پزشکان رژ لب مایع سالم مخملی مخملی

3 چیزهایی که در مورد پزشکان باید بدانید فرمول چراغ روشنایی نورافکن

5 چیزهایی که باید در مورد فرمول پزشکان بدانید بنیاد سالم

، ,نور ,تر ,یک ,های ,پزشکان ,پس زمینه ,نور پس ,زرق و ,که من ,از زرق

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش مواد ضدعفونی کننده در جستجوی لبخند Wallpaper یادداشت‎های روزانه و چیزهای دیگر دستگاه تصفیه آب سی سی کا در شیراز ترنج اَپ تجهیزات دامی بهین دام دانلود مقالات دکتر علیرضا حاتمی زاده Mr fenj